WZ-RP Wirtualne Życie Role Play. Tutaj zaczyna się życie!

Jest to serwer Role Play IP: 91.204.162.150:8283

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-04-22 13:23:03

Grand_Fripst

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-21
Posty: 45
Punktów :   

Nauka Rp od Granda.

1.Rozwinięte /me i /do. Gdy grałem na h-rp nauczyłem się dwóch rzeczy. Pierwsza rozwinięte /me i /do druga pojęcia. Pojęcia przedstawie wam w drugiej części. Zapewne lubicie skracać  /me i /do np. pisząc /me wpycha do auta Rikki. /do udane?. Wiele graczy tak robi żeby się nie ropisywać. Ale załóżmy chcesz mieć większy zaufanie większy poziom i chcesz się wykazać to po prostu to trochę rozkręcasz Patrz /me Otwiera dzwi od pojazdu, po czym szybkim, gwałtownym ruchem wypcha Rikki do auta. /do udane? Czy Rikki został wepchnięty? Jak widzieliście to jest dużo pisania ale świadczy to o większym poziomie RP, radzę wam tak pisać dlatego, że poprostu będzie to lepiej wyglądało. Sami powiedźcie czy takie pisanie jest lepszy czy gorsze. Jeżeli poćwiczycie na pewno się przyzwyczaicie i będziecie tego używali.
2. Pojęcia Role Play. Zapewne niektórzy gracze są nowi i nie znają pojęć Role Play. Jeżeli będziecie więcej grali to się na pewno ich nauczycie. Przedstawie wam 5 pojęć Rp i ich znaczenia. Może się przydać
MG- (MetaGaning) Jest to wykorzystywanie informacji OOC, np pisząc Siema Mike, a my Mike nie znamy.
NJ- (NinjaJacking) Jest to Kradzież pojazdy, gdy jest w nim kierowca.
RK (RevangeKill)- Jest to zemszczenie się, ze ktoś nas zabił. Np John nas zabije, a my idziemy do niego i z pięści lub z broni bez akcji zabijamy go.
HK (HelkiKill) Jest to zabicie śmigłem helikoptera.
DM (Deathmath)- Jest to zabicie specjalnie, idziemy walimy specjalnie z pieści broni bez akcji RP, to jest DM.
mam nadzieję, że poradnik się spodobał, będe pisał więcej żeby wam pomóc. Stosujcie się do tego bo na prawdę warto. Z poważaniem Załozyciel Serwera Grand_Fripst.a

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shamanking2.pun.pl www.fanidredwerkz.pun.pl www.dadex.pun.pl www.one-piecepbf.pun.pl www.pokelandia.pun.pl